Daha fazla bilgi almak için veya başvuruda bulunmak için sağ taraftaki formu doldurabilir, sol altta bulunan canlı sohbet butonundan operatörlerimiz ile konuşabilir. Yada iletişim sayfasında bulunan telefon numaralarımızdan çalışma saatlerimiz içinde bize ulaşabilirsiniz.

Temel Oyunculuk - Kamera Önü Oyunculuk Atölyesi

Herhangi bir sinema, dizi, reklam ya da tiyatro oyununda rol aldınız veya alacaksınız. Oyunculuk okullarında eğitim aldınız veya kurslara gittiniz. Belki tiyatro da oynadınız ancak bu güne kadar hiç kamera önü tecrübeniz olmadı. “Tekliye geçiyoruz”, ”devamlılık”, ”amorsa geçtik” gibi set deneyimleri size hiçbir şey ifade etmiyor. Sinemada ve televizyon dizilerinde olmayı her şeyden çok istiyorsunuz. Ama rolün hazırlık aşamasında neler yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Oyunculuk, hayallerinizi süsleyen bir meslek dalı ama bugüne kadar bir türlü fırsat bulamadınız. Başka bir iş yapıyorsunuz ama yıllardır yapmak isteyip yapamadığınız oyunculuğu da yapmak istiyorsunuz. Acil yardıma ihtiyacınız var.  Belki bir takım oyunculuk okullarında kendinizi geliştirmeye çalıştınız ama provadaki hesap setteki gerçeğe uymadı. Bu program ile kamera önünde ne yapmak ne yapmamak gerektiğini role hazırlanmayı setteki ortamdan etkilenmeden nasıl konsantre olup olmayacağınızı öğreneceksiniz.

Programda Neler Var ?

Program iki aşamalı olarak yapılacaktır. Birinci aşama da Temel Oyunculuk, İkinci aşamada Kamera önü Oyunculuğu olacaktır.

Eğitim İçeriği:

  • Oyuncunun kişisel avantaj ve dezavantajları belirlenir.
  • Butik oyunculuk eğitimi verilir. Yani birebir oyuncu koçluğu yapılır.
  • Sahne ve Rol çalışmaları yapılır.
  • Doğaçlama ve öyküleme yapılır.

KİMLER KATILABİLİR ? 

Programa 15 yaş üzeri herkes başvurabilir. Başvuranlar bir mülakat sonucu alınacaktır. Sınıflar 7 ila 10 kişilik olacaktır.

Yarı-Online Başvuru Formu

Aşağıda bulunan formu doldurun sizi arayalım. Bu şekilde sizinle daha etkili bir görüşme yapabiliriz. Aşağıda belirtilen saatleri seçerek size ne zaman ulaşabileceğimiz belirtebilirsiniz.

    Sizi ne zaman arayalım ? 09:00 - 11:00 arası11:00 - 14:00 arası14:00 - 18:00 arası