Temel Oyunculuk – Kamera Önü Oyunculuk Atölyesi

Oyunculuk okullarında eğitim aldınız veya kurslara gittiniz. Belki tiyatro da oynadınız ancak bu güne kadar hiç kamera önü tecrübeniz olmadı

Eğitim Süresi: 16 Hafta

TEMEL OYUNCULUK ATÖLYESİ

Herhangi bir sinema, dizi, reklam ya da tiyatro oyununda rol aldınız veya alacaksınız. Oyunculuk okullarında eğitim aldınız veya kurslara gittiniz. Belki tiyatro da oynadınız ancak bu güne kadar hiç kamera önü tecrübeniz olmadı. “Tekliye geçiyoruz”, ”devamlılık”, ”amorsa geçtik” gibi set deneyimleri size hiçbir şey ifade etmiyor. Sinemada ve televizyon dizilerinde olmayı her şeyden çok istiyorsunuz. Ama rolün hazırlık aşamasında neler yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz.

Oyunculuk, hayallerinizi süsleyen bir meslek dalı ama bugüne kadar bir türlü fırsat bulamadınız. Başka bir iş yapıyorsunuz ama yıllardır yapmak isteyip yapamadığınız oyunculuğu da yapmak istiyorsunuz. Acil yardıma ihtiyacınız var.  Belki bir takım oyunculuk okullarında kendinizi geliştirmeye çalıştınız ama provadaki hesap setteki gerçeğe uymadı. Bu program ile kamera önünde ne yapmak ne yapmamak gerektiğini role hazırlanmayı setteki ortamdan etkilenmeden nasıl konsantre olup olmayacağınızı öğreneceksiniz.

PROGRAM DA NELER VAR?

Program iki aşamalı olarak yapılacaktır. Birinci aşama da Temel Oyunculuk, ikinci aşamada Kamera Önü Oyunculuğu şeklinde olacaktır.

ATÖLYE İÇERİĞİ:

Oyuncunun kişisel avantaj ve dezavantajları belirlenir.
Butik oyunculuk eğitimi verilir. Yani birebir oyuncu koçluğu yapılır.
Sahne ve Rol çalışmaları yapılır.
Doğaçlama ve öyküleme yapılır

Online Ön Kayıt Oluşturun
Aşağıdaki formu doldurun ve sizi arayıp eğitimin detaylarından bahsedelim, kaydınızı alalım.
Sizi saat kaçta arayalım?

Diğer Kişisel Gelişim Eğitimleri

Temel Oyunculuk - Kamera Önü Oyunculuk Atölyesi
Diksiyon ve Beden Dili Eğitimi
Doğru Nefes Teknikleri Eğitimleri
Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi
Öğrenci Koçluğu
Tiyatro Eğitimi
Yaratıcı Drama Eğitimi
Yaşam Koçluğu ve NLP Atölyesi